Archiwalna

Życie w PRL-u

Autor:
Organizator: Hello Art AgencyWiek: 0 - 100 Inne

Długie stanie w kolejkach, bony żywnościowe, milicja, stare trabanty i syrenki, podróże za jeden uśmiech . . . A może wata cukrowa na festynie ze szklaną lemoniadą, przemowy Gierka na wiecach, majowe przemarsze. Jakie wspomnienia przychodzą Wam na samą myśl z czasów PRL? Kto z Was chciałby się cofnąć w czasie i poczuć niesamowity klimat lat 70?

Do owianego czarnego chmurami zakładu produkcyjnego w Gdańsku przyjeżdża sekretarz partii PZPR, pragnie znaleźć przyczyny upadającej fabryki . . . Dzień przed przyjazdem gościa dochodzi do dziwnego zniknięcia kucharza, który od lat przygotowywał pyszną specjalność według zakładowej receptury. Towarzysze ! Teraz wszystko w waszych rękach aby odszukać zaginionego szefa kuchni oraz uratować dobre imię zakładu!

Biorąc pod uwagę ważną potrzebę integracji gdańskiego społeczeństwa, wyszliśmy przed szereg i proponujemy mieszkańcom miasta i turystom niezwykłą grę miejską, w której Nasi uczestnicy pomogą fabryce wejść na właściwe tory przed katastrofalnym zamknięciem miejsca pracy. Co więcej, zmierzą się z uwikłaną zagadką przeplataną wątkami kryminalnymi oraz zaskakującymi zwrotami akcji. Na specjalnie wyznaczonej PRL-owskiej trasie odkryjemy w jaki sposób doszło do dziwnego jak na te czasy zaginięcia. Ponadto 5 – osobowe drużyny rozwiążą łamigłówki mocno nawiązujące do życia w latach 70 – 80 np. jakie gdańskie zakłady przemysłowe w tym czasie najbardziej rozkwitły i działają do dnia dzisiejszego? Zwycięża ekipa która uzbiera największą ilość punktów z podanych zadań i ocali zakład przed straceniem!

Liczba miejsc ograniczona, dla najlepszej ekipy cenne nagrody.

NIE CZEKAJ I JUŻ DZIŚ WŁĄCZ SIĘ DO GRY: MIEJ REALNY WPŁYW NA LOS GDAŃSKIEGO PRZEDSIĘBIORSTWA!

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.