Zimowa gra miejska – Lublin

Organizator: Fundacja Animatorów i Twórców Kultury TRACH i Lubelskie Gry MiejskieWiek: 0 - 100 Historyczna, Turystyczna

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w grze miejskiej „Zimowa gra miejska, czyli graj i zwiedzaj” organizowanej w ramach akcji Zima w Mieście przy współpracy z Urzędem Miasta Lublin.

Zapraszamy przede wszystkim rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół i znajomych, a także wszystkie osoby zainteresowane grami miejskimi i aktywnym wypoczynkiem w ferie.
Wystarczy pobrać kartę zadań z jednego z punktów na terenie Lublina. Obecnie karty można odebrać w Wydziale Sportu i Turystyki, Wydziale Kultury oraz w CSK. O kolejnych miejscach będziemy Was informować. Gdy już będziecie mieli kartę zadań, weźcie ze sobą ołówek lub długopis i idźcie na miasto zagrać!
Możecie zacząć grę miejską pod Trybunałem Koronnym na Rynku albo w Centrum Spotkania Kultur. Sami zdecydujcie, gdzie Wam będzie wygodniej.
Aby wziąć udział w zimowej grze miejskiej, nie trzeba się nigdzie zgłaszać. Wystarczy, że zdobędziecie kartę zadań i będziecie mogli ruszyć na spacer po Lublinie.
Pamiętajcie, że czas w grze nie ma znaczenia. Liczy się Wasza zabawa i przyjemność, a nie tempo przejścia z punktu A do punktu B. Dlatego zaplanujcie sobie około 90-120 minut, aby spokojnie zastanowić się nad zadaniami i zobaczyć miejsca powiązane z zadaniami.