Tropem tajemnic – Gra miejska z Deskurami w tle

Organizator: Stowarzyszenie Droga MlecznaWiek: 0 - 100 Historyczna

Zapraszamy Was na retro grę miejską, której tłem będzie historia rodziny Deskurów, ich kamienicy oraz XIX-wieczna codzienność radomian.

Podczas gry będziecie mogli sprawdzić swoją wiedzę, spryt, przetestować kreatywność, a także znajomość topografii naszego miasta, szczególnie jego obszaru zabytkowego. Interesujesz się historią Radomia a Stare Miasto, rynek, oraz ścisłe centrum nie ma przed Tobą tajemnic? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Podczas gry przeniesiesz się z nami do XIX-wiecznego Radomia gdzie będziesz miał okazję spotkać postacie w strojach z epoki, które pomogą Ci rozwiązać zagadki.

Na uczestników gry miejskiej będą czekały upominki, a dla zwycięzców – atrakcyjne nagrody.

Uwaga! Będą obowiązywały zapisy! Szczegóły niebawem na naszym fanpage’u.
Oprócz gry miejskiej zaprosimy Was także na drugą część wydarzenia – Retro Wieczór Pełen Atrakcji, który odbędzie się na patio Kamienicy Deskurów a także (jeśli pogoda będzie dla nas łaskawa) częściowo na płycie radomskiego rynku. Szczegóły wkrótce w osobnym wydarzeniu! Obserwujcie nasz fanpage!

Do udziału w grze miejskiej zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wydarzenie sfinansowane z Budżetu Obywatelskiego 2020.