Archiwalna

Sowy w Oliwie. Rodzinna gra terenowa

Autor:
Organizator: Stowarzyszenie Ochrony Sów Owl Conservation AssociationWiek: 0 - 100 Inne, Turystyczna

„Sowy w Oliwie” to propozycja bezpłatnej wieczorno-nocnej gry terenowej dla rodzin z dziećmi od 9 roku życia, osób indywidualnych.
CO PROPONUJEMY? Rodzinne sprawności i gry, edukację przyrodniczą z odkrywaniem zagadek z życia sów, wędrówkę po lesie i nasłuchy tych tajemniczych, wyspecjalizowanych ptaków. Dowiesz się, co zrobić, gdy spotkasz podlota sowy lub innego ptaka. Jak ocenić jego stan zdrowia i kiedy trzeba reagować. Po grze, nasłuchy w lesie prowadzimy co najmniej do północy. Chętnych zapraszamy na dłuższy spacer.
Grę edukacyjną poprowadzi edukator przyrodniczy, Ewelina Kurach ze Stowarzyszenia Ochrony Sów.

GDZIE: spotkanie na parkingu za Okręgowym Urzędem Miar w Gdańsku, ul. Polanki 124C.
CO POTRZEBUJESZ? Latarkę, ołówek, podkładkę do wygodnego pisania, prowiant, wygodne buty i odzież terenową. Będą pamiątkowe stemple z sowami – weź notes lub pamiętnik na nie. 🙂

KONIECZNE ZAPISY: ewelina.kurach@sowy.sos.pl
Prosimy o podanie liczby osób, wieku dzieci, nr tel. kontaktowego. Otrzymasz potwierdzenie udziału.

SPOTKANIE BEZPŁATNE. Przyniesiemy puszkę na datki na leczenie i rehabilitację sów w Pomorskim Ośrodku Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Pomieczynie, z którym współpracujemy. W tej chwili pod opieką mają 9 osobników: puszczyki, pójdźkę i uszatkę.

Organizatorzy zastrzegają prawo odwołania lub zmiany terminu gry z uwagi na losowe okoliczności, w tym warunki atmosferyczne.

Spotkanie organizowane w ramach projektu Stowarzyszenia Ochrony Sów pn. „Podloty, wypluwki i szlara… Tropimy sowy nocą, od zaraz!” finansowanego ze środków V edycji Programu „Decydujesz, pomagamy” Fundacji Tesco.

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.