Archiwalna

SEKRETNA GDYNIA WALICKIEGO

Autor:
Organizator: WSAiB GdyniaWiek: 0 - 100 Rocznicowa

„Sekretna Gdynia Walickiego” jest szansą, aby poznać historię postaci silnie związanej z Gdynią i lokalną kulturą. Szlak pioniera krajowego rocka będzie pełen zagadek, nie tylko muzycznych, ale i szeroko związanych z historią Gdyni i miejscami, związanymi z kulturą. Gdynia od zawsze była kolebką odważnej i patrzącej w przyszłość kultury – mówi Michał Miegoń, przewodnik miejski, autor zadań do gry i również muzyk.

Gra ma charakter nielinearny i punkty mogą być zaliczane niechronologicznie. Wszystkie zadania znajdą się na obszarze Gdyni Śródmieścia. Start w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni (ul. Kielecka 7), a zakończenie na dziedzińcu Podwórko.art/Klub Ucho (ul. Św. Piotra 2).

Udział w zabawie jest bezpłatny, nie ma ograniczeń wiekowych. Można zgłosić się indywidualnie lub rodzinne, szczegóły w Regulaminie. Pamiętać jednak trzeba o ograniczeniach epidemicznych COVID-19.

Liczba miejsc ograniczona: 150 osób. Nad grupą będzie czuwał prowadzący grę przewodnik miejski Michał Miegoń (Muzeum Miasta Gdyni, Open House Gdynia, Inne Szlaki).

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami sanitarno-epidemiologicznymi.

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.