Rodzinna gra miejska „Duch Wrocławia”

Organizator: GlobtroterekWiek: 4 - 13 Inne, Kryminalna, Turystyczna

Współnie z National Geographic Polska i Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego zapraszamy na super zabawę! Październik to czas kiedy na ulicach Wrocławia pojawiają się duchy, stwory i różne potwory. W tym roku do miasta przybyło wiele znakomitych gości z całego Dolnego Śląska! Jest duch Gertrudy ze Złotego Stoku, Biała Dama z Zamku Czocha, kościotrup z Zamku Książ, Czarownica Brodka z Lewina Kłodzkiego czy Diabeł spod Ślęży. Wszyscy mają się spotkać na imprezie u Ducha Wrocławia. Ten jednak zrobił swoim gościom psikusa i nie podał adresu pod którym odbędzie się przyjęcie!
Przybądźcie całymi rodzinami, odnajdźcie straszydła w centrum Wrocławia, wykonajcie wspólnie zadania, poznajcie historię wrocławskich duchów i zdobądźcie wskazówki gdzie przebywa Duch Wrocławia. Każde dziecko które dotrze do niego i otworzy Upiorny Skarbiec zgarnie nagrodę!

Gdzie i kiedy odbędzie się gra?
• Gra odbędzie się w ramach Festiwalu Podróżników National Geographic Polska.
• Start gry: Rynek we Wrocławiu
• Data: sobota, 12.10.2019 oraz niedziela 13.10.2019
• Godzina: 11.00 – 13.30

Kto może wziąć udział w grze?
• Gra jest dla dzieci w wieku 4 – 13 lat i ich rodziców.
• Gra odbywa się w ruchu miejskim, dlatego obowiązkowa jest obecność osoby dorosłej.
• Ilość miejsc jest ograniczona, w grze może wziąć udział łącznie 200 dzieci (100 dzieci w każdej grze).
• Obowiązują zapisy.

Jak zapisać dziecko na grę?
• Zapisy rozpoczynają się 1 października 2019 i potrwają do 11.10. 2019 lub do wyczerpania miejsc.
• Zgłoszenie należy wysłać na adres zapisy@globtroterek.com , podając imię, nazwisko i wiek dziecka/dzieci.
• Decyduje kolejność zgłoszeń.
• Na każdy mail odpowiadamy i potwierdzamy udział w zabawie.
• Start gry: Rynek we Wrocławiu, godzina 11:00 – 11:30 Jeśli nie dotrzecie na czas, miejsce przepada.

Co jeszcze warto wiedzieć?
• Gra jest bezpłatna.
• Odbywa się w centrum Wrocławia.
• Zabawa potrwa około 60 – 90 minut. Wszystko zależy od tempa Twojego dziecka. To nie jest gra na czas! Chodzi o dobrą zabawę 🙂
• Pozwól dziecku upiornie się przebrać. Im więcej przebierańców na imprezie u Ducha Wrocławia tym weselej 🙂
• Każde dziecko, które ukończy grę i znajdzie Ducha Wrocławia otrzyma upominek z Upiornego Skarbca.