Archiwalna

Przygoda między wierszami

Autor:
Organizator: Fundacja Burza MózgówWiek: 6 - 100 Inne, Turystyczna

Gra, w której liczy się Twoje zdanie!

Otwórzcie umysły, uruchomcie wyobraźnię i uwolnijcie słowa! Na wyprawę zapraszamy 3-4-osobowe drużyny nieustraszonych Literatów – łowców przygód, strażników liter Abecadła, które z pieca spadło, rozsypało się po kątach i jest niekompletne. Każde zadanie wymaga poczucia humoru i twórczego umysłu, każda porażka oznacza utratę części liter waszego Abecadła.

Nagrodą za twórcze męki będą magiczne słowa uwalniane ze schowków, skrzyń i naczyń. W każdym miejscu znajdziecie trzy słowa, ale możecie zabrać tylko jedno! Ze słów będziecie na bieżąco budować niesamowitą historię, zamkniętą w jednym, długim zdaniu. Cel poszukiwań to zdobycie kompletu słów, ułożenie z nich zdania oraz zachowanie Abecadła w jak najlepszej kondycji. Rozpraszać Was będą mokry Słowotok, którego nie sposób zrozumieć, oraz nieubłagany Czas, którego nie sposób zatrzymać. Drużynom, które najlepiej wypełnią swoją misję, wręczymy nagrody!

Zabawę w Gdańsku zaczniemy o godz. 10.30 gdzieś na terenie Głównego Miasta i zakończymy wielkim finałem o godz. 14.15. W uwalnianiu słów mogą wziąć udział 3-4-osobowe drużyny z co najmniej jednym uczestnikiem w wieku 6-12 lat. Drużynie musi przewodzić Bajarz w wieku 6-12 lat, wspierany przez Poetę. Zgłoszenia do udziału w „Przygodzie między wierszami” ślijcie do wtorku 28 maja włącznie na adres: gra.gdansk@gmail.com,

Wymyślcie oryginalną nazwę drużyny, podajcie imiona i nazwiska Literatów, ich wiek, a także adres email, na który otrzymacie potwierdzenie zgłoszenia i szczegóły poszukiwań.

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.