Archiwalna

Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew

Autor:
Organizator: Działamy z pasją oraz CKiSWiek: 0 - 100 Historyczna, Turystyczna

Głównym zadaniem uczestników gry jest przejście trasy składającej się z kilku punktów kontrolnych. Punkty te umiejscowione są w różnych częściach miasta i dotyczą historii, osób i ciekawostek związanych z Tczewem, oraz miejsc ważnych na mapie miasta.
Każdy z graczy otrzyma kartę gry, na której zapisane będą kolejne zadania . Przemieszczając przestrzeń miejską, uczestnicy odnajdują kolejne lokalizacje i rozwiązują zadania. Zadania są różne – kreatywne, logiczne, związane z lokalną historią.

W grze mogą wziąć wszyscy chętni, którzy ukończyli 13 lat. Nie ma górnej granicy wiekowej dla uczestników, dlatego też zapraszamy młodzież, dorosłych i seniorów do poznawania naszego miasta od zupełnie innej strony.

Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie udziału w Grze.
UWAGA – Zapisy przyjmujemy od 5 do 13 sierpnia włącznie. Ilość uczestników jest ograniczona.
W Grze uczestnicy biorą udział indywidualnie. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Grze z rodzicem/opiekunem prawnym.

Gra rozpoczyna się 17 sierpnia o godz. 10.00 spotkaniem z uczestnikami gry w Fundacji Pokolenia / ul. Obr. Westerplatte 6/. Na wykonanie zadań drużyny mają czas do 18 sierpnia do godz. 15.00.
Zakończenie Gry nastąpi w Centrum Kultury i Sztuki.

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.