Poznaj miasto z Kazikiem – edycja jesienna

Organizator: Samorząd Studencki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w BydgoszczyWiek: 0 - 100 Turystyczna

Gra miejska – jedyna taka okazja na integracje i odkrywanie zakamarków oraz budynków naszej uczelni a także pięknego miasta.
Zabawa przeznaczona dla wszystkich Studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Jeśli masz chwilę nie zastanawiaj się tylko dołącz do wydarzenia. Poznasz wiele ciekawostek związanych z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Nasza wspólna podróż z pewnością dostarczy wielu intrygujących informacji.
Kiedy?🗓 15 listopada 2021 (poniedziałek)
O której?⏰ 13.00- 17.00
Gdzie?📌 Start: Główny budynek UKW (Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz) Przed wejściem do budynku 001
Zapisy trwają do 10.11.2021❗️❗️❗️
Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę drużyny, skład drużyny (imię, nazwisko, kolegium, kierunek, rok), telefon kontaktowy do minimum jednej osoby z drużyny.
Zapisujemy się pod adresem samorząd@ukw.edu.pl
Nie czekaj i weź udział w wydarzeniu.
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:
FB: https://www.facebook.com/samorzadukw
– e-mail: samorzad@ukw.edu.pl
– Samorząd Studencki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ul. Łużycka 21, 85-096 Bydgoszcz