Archiwalna

POOSTY

Autor:
Organizator: Goethe-Institut KrakauWiek: 0 - 100 Bez kategorii

Siedem POMOSTÓW Arcypelagu
Pokaż, że jesteś dyplomatą, pogódź zwaśnione Wyspy i zasiądź na tronie zjednoczonego Królestwa Arcypelagu! Do zdobycie sława i bogactwo.
Za siedmioma pagórkami, na szerokiej rzece leży Arcypelag, piękna choć przemoczona kraina 5 Wysp, której tron od lat stoi pusty. Wyspami zarządzają skłóceni starostowie. Mosty, do niedawna spajające krainę, stały się pilnie strzeżonymi granicami, utrudniając komunikację i wymianę handlową.
Starostowie skłonni są do porozumienia, ale… każdy z nich pragnie czegoś, co mają inni. Jak ich pogodzić?
Zapraszamy na POMOSTY – nie całkiem bajkową grę miejską, która łączy podzielonych. Na kilka godzin staniecie się pretendentami do tronu Arcypelagu, ubiegającymi się o tytuł władcy krainy. Wystarczy zebrać drużynę 3-5 śmiałków w wieku 12+.
Organizatorem gry jest Goethe-Institut Krakau. Zaczynamy o godz. 10.00 na wyspach na Odrze.
Podczas czterogodzinnej, emocjonującej rozgrywki zmierzycie się z zadaniami i zagadkami, stawicie czoła bestiom, popracujecie w manufakturach, postoicie w długiej kolejce do tronu, a przy okazji poznacie podstawy języka niemieckiego. Będziecie zdobywać poparcie, zarabiać dukaty i otrzymywać premię za pobyt na tronie. Zagracie razem lub w dwóch pod-zespołach, zależnie od przyjętej strategii.
Każdy gracz z 3 najlepszych drużyn otrzyma nagrodę – bony do Empiku o wartości 100 zł (I miejsce), 75 zł (miejsce II) lub 50 zł (miejsce III).
Warunkiem udziału w zabawie jest rejestracja zespołu od 4 do 25 maja 2022 r. włącznie, mailem na adres: wojciech.dzido@goethe.de. W zgłoszeniu podajcie imię, nazwisko i adres email kapitana Zespołu, nazwę drużyny (czyli waszego Rodu) oraz liczbę osób w zespole (od 3 do 5).
Prosimy o dodanie do zgłoszenia formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Goethe Institut Krakau (ul. Podgórska 34, 31-536 Kraków, NIP: 676-11-14-045) na potrzeby organizacji i przeprowadzenia gry miejskiej „POMOSTY”, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Zwrotnie otrzymacie pełne zasady gry. Więcej informacji o zabawie znajdziecie w Regulaminie.

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.