„PODRÓŻ DO SERCA MIASTA” gra miejska

Organizator: Urząd Miasta i Gminy Jelcz-LaskowiceWiek: 0 - 100 Przygodowa, Rocznicowa, Turystyczna

Świętuj z nami 35 lat miasta Jelcz-Laskowice i 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ❤️

O co chodzi? Biegamy i chodzimy po mieście, znajdujemy różne punkty, wykonujemy zadania – wszystko jak najdokładniej i jak najszybciej.

Dlaczego? Bo to naprawdę super zabawa! Liczne zagadki, szyfry, zadania i wiele wiele śmiechu podczas tej gry!

Potrzebujesz dodatkowej motywacji…? No dobra. Dla najlepszych zespołów mamy nagrody. Jakie? Bardzo fajne 🙂

Kiedy? 30 stycznia (niedziela). Startujemy o 14:00, kończymy około 17:00. Rozdanie nagród około 17:30.

Gdzie? W Jelczu-Laskowicach. Startujemy przy Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Oławskiej 46, … a lokalizację mety poznacie w trakcie gry 🙂

Dla kogo? Nie ma ograniczeń pod warunkiem, że na starcie pojawicie się z serduszkiem WOŚP. Zapraszamy rodziny, grupy znajomych, pary, przypadkowi przechodnie.

Ile nas może być? Rejestrujemy grupy 2-5 osobowe (zapisy poniżej 🙂

Ile to kosztuje? Za darmo – for free 🙂