Archiwalna

Patriotyczna Gra Miejska – Edycja 6.0

Autor:
Organizator: Związek Dużych Rodzin 3 Plus Koło SwarzędzWiek: 0 - 100 Historyczna

11.11.2021 serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Patriotycznej Grze Miejskiej „Pełni wdzięczności za dar NIEPODLEGŁOŚCI”.
Wydarzenie to organizujemy już po raz szósty, więc można chyba powiedzieć, że stało się ono swego rodzaju tradycją:).

Z ogromną radością i niecierpliwością czekamy tak na naszych growych wyjadaczy, jak i tych, którzy o tej inicjatywie słyszą właśnie po raz pierwszy ;).

Jeśli szukasz pomysłu na aktywne przeżywanie Święta Niepodległości wraz z rodziną lub znajomymi, chcesz coraz lepiej poznawać historię Polski, pielęgnować wartości patriotyczne i dobrze się bawić, jest to propozycja w sam raz dla Ciebie:)

W tym roku z racji 40 rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego tematem przewodnim będzie okres lat 80-tych ubiegłego wieku. Wybierzcie się z nami w tę może niezbyt odległą przeszłość, by poznać najważniejsze wydarzenia tego czasu, a także podejrzeć życie codzienne w PRL-u:). Starsi pewnie sporo pamiętają, a co wiedzą młodsi? Co Was zaskoczy? Jest tylko jeden sposób, by się przekonać!;)

Dla tych, którzy z powodu choroby, kwarantanny, dużej odległości czy innych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w grze „fizycznie”, a mimo to nie chcieliby z niej rezygnować przygotowujemy specjalną wersję online!

Film promocyjny:

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.