Pamięć 1944. Miasto Piastów w czasie Powstania Warszawskiego

Organizator: Mazowiecka Wspólnota SamorządowaWiek: 0 - 100 Inne, Rocznicowa, Turystyczna

3 sierpnia 2019 roku w ramach projektu „Pamięć 1944. Miasto Piastów w czasie Powstania Warszawskiego” realizowanego dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA odbędzie się Gra terenowa dla mieszkańców.

W grze terenowej weźmie udział min. 30 osób, które dzięki udziałowi w niej poszerzą swoją wiedzę o walce Polski o niepodległość i roli jaką miasto Piastów w tych wydarzeniach odgrywało.

W Grze mogą brać udział uczniowie piastowskich szkół oraz zespoły rodzinne z Piastowa i goście.

Celem uczestników Gry jest przejście całej trasy oraz rozwiązanie wszystkich zadań. Szczegóły realizacji tych celów zostaną podane uczestnikom Gry przed jej rozpoczęciem.

Warunkiem udziału w grze jest rejestracja Zespołu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 lipca 2019 r. adres e-mail: poznajgrajac@op.pl O zakwalifikowaniu zespołów decyduje kolejność zgłoszeń.

Gra rozpocznie się 3 sierpnia 2019 r. ok. godz. 10.00 przed Szkołą Podstawową nr 3 im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Piastowie przy Al. Tysiąclecia 5. Zespoły zgłaszają się do Organizatora 15 minut przed startem. Planowany czas gry – 2 godz.