Archiwalna

Nie Zatrzymuj Się – Rzeszowska Gra Miejska NZS UR

Autor:
Organizator: NZS Uniwersytetu RzeszowskiegoWiek: 0 - 100 Inne, Kryminalna, Turystyczna

➡ Chcesz poznać swoje miasto z innej perspektywy? Jesteś żądny przygód i lubisz aktywnie spędzać czas ze znajomymi? Jesteś gotowy, by stawiać czoła nowym wyzwaniom i cenisz sobie rywalizację? Jeśli Twoje odpowiedzi są pozytywne, to mamy dla ciebie propozycję nie do odrzucenia!

🏃‍♂🐾 Już 6 kwietnia startuje Rzeszowska Gra Miejska NZS UR, na którą zapraszamy wszystkich, ceniących oryginalną rozrywkę studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego! Zamień się w detektywa, odkrywaj dotąd nieznane miejsca i zdobywaj punkty na szlaku trasy, zanim zrobią to inni! 🔍

🏙🗺 Gra polega na przemieszczaniu się według mapy po punktach Rzeszowa oraz wykonywaniu na stacjach powierzonych zadań. Jest to niesamowita okazja do niepowtarzalnego zwiedzenia miasta i zapoznania się z jego ciekawymi zakamarkami. W zabawie biorą udział zespoły znajomych, jednak jeśli nie uda Ci się zebrać grupy, to nic straconego! Stworzymy ją za Ciebie!

➡ Celem gry jest zebranie jak najwięcej punktów na trasie, jednak najważniejsza jest tu współpraca wszystkich uczestników ekipy – cała załoga buduje sukces swojej drużyny! Stawiamy przede wszystkim na integrację, przygodę i dobrą zabawę!

✔ Zachęceni? #NieZatrzymujcieSię i zapiszcie się już dziś! 👊

📝 Zgłoszenia udziału w grze należy wysłać za pomocą formularza rejestracyjnego do 30 marca 2019 roku ⤵
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXXbd9ZQwDyzx0JYcFzBJMAHDRRQtgDfmleG0SbBaXMWw2hw/viewform?fbclid=IwAR0v4Ypt99o3X-QnlbmonKQHsdElDrMRkfqVB7F0AeGX9vj7FzUnNfgii3M

❓📄 Więcej informacji o grze i jej zasadach dostępnych jest w regulaminie ⤵
https://documentcloud.adobe.com/link/track?uri=urn%3Aaaid%3Ascds%3AUS%3Ace1b7fcb-4dda-4b29-95bc-ccd8b7294081

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.