Archiwalna

NA TROPIE Orneckiego Mikołaja – gra miejska

Autor:
Organizator: ORNETA - oficjalne kontoWiek: 0 - 100 Świąteczna

I nadszedł upragniony grudzień. Ho, ho, ho, ho! A cóż to się wydarzyło? Czy czekacie już na Świętego Mikołaja? Dochodzą do nas słuchy, że „biedaczek” w tym roku będzie podróżował po Ornecie bez nakrycia głowy? Zastanawiające – a może to wcale nie będzie Mikołaj?

Zaraz, zaraz już odbieram e-mail z Bieguna Północnego… No, nie… jest, wszystko się zgadza, dzieci w Ornecie były zadziwiająco grzeczne przez caluśki rok. Mikołajowa donosi, że z racji tego, Święty Mikołaj będzie miał w tym roku o wiele więcej pracy i przede wszystkim o wiele więcej dzieci do odwiedzenia, dlatego też będzie przemieszczał się szybciej niż zwykle. A może wiatr zdmuchnął z głowy mikołajową czapkę? Do końca nie wiadomo.

Ale jak to? Mikołaj może się przeziębić, a tego byśmy nie chcieli. W te Święta jest bardzo mroźnie. Zadbajmy o Mikołaja. Kto pomoże odnaleźć Mikołajową czapkę? Pomyślmy, gdzie ostatnio widziano Świętego Mikołaja? Ach tak, w Mieście Smoka będzie zapewne u Orneckiego Smoka!!! Podążajmy tym tropem. Może załączona mapka pomoże nam w rozwiązaniu zagadki?

Już wkrótce, dokładnie 6 grudnia 2022 r. Urząd Miejski w Ornecie przeprowadzi dla Państwa świąteczną zabawę w przestrzeni miasta.

Na orneckiej starówce od wczesnych godzin porannych pojawi się, jak co roku, ornecki Mikołaj, który przygotował dla Was worek pełen słodkich niespodzianek. Zachęcamy do spotkań z Mikołajem.

Dodatkowo będzie można wziąć udział w grze miejskiej – NA TROPIE Orneckiego Mikołaja.

Co należy zrobić?

• Znajdź czapkę Świętego Mikołaja.
• Zrób zdjęcie czapce Świętego Mikołaja w lokalizacji, w której ją odnalazłeś.
• Przynieś czapkę Świętego Mikołaja do Urzędu Miejskiego w Ornecie – Promocja pok. nr 10.
• Prawidłowo odpowiedz na pytanie umieszczone w czapce Świętego Mikołaja.
• Zgarnij nagrodę!!!

Bawcie się dobrze. Powodzenia. Ps. Tylko się pośpieszcie, Mikołaj nie może zbyt długo marznąć.

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.