Archiwalna

Na krwawym szlaku – gra miejska konwentu Lajconik 2019

Posted by
Organizator: Lajconik - Krakowskie Dni z Grami FabularnymiWiek: 0 - 100 Inne, Kryminalna, Turystyczna

Nie wierzycie w wampiry? To bez znaczenia, one w Was wierzą bez wątpienia, i są tu, w Krakowie, oczywiste ślady ich działalności. Jeśli tylko wie się gdzie ich szukać… Czy dawno dawno w dalekim Krakowie? Nie, tu i teraz! Mimo całej nowoczesnej otoczki krwiopijcy rodem ze średniowiecznych opowieści krążą po królewskim mieście! Co to znaczy dla mieszkańców dawnej stolicy? Przekonacie się, stając się Badaczami i uczestnicząc w naszej grze!

“Na krwawym szlaku” to nowa gra miejska, której organizatorem jest stowarzyszenie Krakowska Sieć Fantastyki – twórcy regularnych wydarzeń związanych z grami RPG i planszowymi. W ramach gry zwiedzicie krakowskie Stare Miasto i Nową Hutę w poszukiwaniu (nie)żyjących w Krakowie wampirów, rozwiązując rozrzucone po mieście zagadki i starając się wyprzedzić inne dwuosobowe zespoły. Finał i rozdanie nagród odbędą się 7.04. na Lajconik 2019 – Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi, na które uczestnicy gry będą mieli tego dnia bezpłatny wstęp.

A więc! Zgłaszamy się dwuosobowymi zespołami na adres gra.nakrwawymszlaku@gmail.com , zarezerwujcie sobie godziny 10-17 na zabawę 🙂 Gra zaczyna się dla wszystkich pod pomnikiem Adama Mickiewicza na Rynku o godzinie 10 w niedzielę 31 marca. Wszelkie pytania kierujcie na wyżej podany adres email lub na nasz fanpage 🙂

www.lajconik.ksf.org.pl

Zgłoś nadużycie

Leave a Reply

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.