Archiwalna

Mobilna Gra Miejska „Mors, Pinky i trzynasta komnata”

Autor:
Organizator: Miejska Biblioteka Publiczna im. Włodzimierza Pietrzaka w TurkuWiek: 0 - 100 Inne, Kryminalna, Turystyczna

„Mors, Pinky i trzynasta komnata” autorstwa popularnego pisarza dla dzieci, Dariusza Rekosza, stała się inspiracją do stworzenia pierwszej mobilnej turkowskiej gry miejskiej. Dlatego też w rozgrywce nie zabraknie zagadek, a każdy z uczestników będzie mógł wcielić się w rolę żądnego przygód i nieustraszonego detektywa. Przemieszczając się pomiędzy punktami ulokowanymi na mapie, przemierzając ulice i docierając do różnych zakamarków, osoby biorące udział w grze, będą musiały rozwiązywać przygotowane dla nich zadania. Do udziału w rozgrywce wystarczy smartfon lub tablet z dostępem do Internetu i zainstalowaną aplikacją Action Track.
Kto pierwszy upora się ze wszystkimi wyzwaniami, zdobywając przy tym najwyższą ilość punktów, zwycięży. Dodatkowo, aby nieco przybliżyć tematykę rozgrywki, uczestnicy przed wyruszeniem w teren, spotkają się z autorem historii Dariuszem Rekoszem.
Choć gra przeznaczona jest dla osób od 8 roku życia, w rozgrywce mogą wziąć udział całe rodziny wraz z młodszymi dziećmi, które pod okiem najbliższych na pewno będą się świetnie bawić, aktywnie pomagając w rozwiązywaniu kolejnych zadań.

Regulamin gry oraz zgoda dla osób niepełnoletnich do udziału w rozgrywce znajduje się na stronie www. biblioteka.turek.pl. Zapisać się można osobiście, w siedzibie biblioteki (Piwnica Talentów) bądź telefonicznie pod numerek 632785134 w.19.
Gra miejska jest jednym z elementów zadania „Z książką można wiele”. Dofinansowano ze środków Ministra kultury i Dziedzictwa Narodowego

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.