Archiwalna

Leśny poranek z rodzinną grą terenową PRZEDWIOŚNIE 12.03.2023

Autor:
Organizator: Połączeni LasemWiek: 0 - 100 Inne, Turystyczna

🌲Zapraszamy na Rodzinną Grę Terenową! Gra z elementami edukacji leśnej dla dzieci i dla dorosłych. Masz ochotę spędzić aktywnie niedzielne przedpołudnie, na świeżym powietrzu, całą rodziną, być blisko natury, a do tego móc dowiedzieć się o niej nieco więcej? Rodzinna Gra Terenowa to idealna okazja. Obowiązują zapisy oraz wpłata zaliczki. Zgłoszenia przyjmujemy na adres kontakt@polaczenilasem.pl do dnia 10.03 włącznie.

🌲 Każdy z nas wyczekuje już chyba wiosny. Po tym czasie zimowego odpoczynku i szarugi,nie możemy doczekać się pierwszych ciepłych dni i radosnego śpiewu ptaków. My też to czujemy, więc 12 marca zapraszamy Was na grę pt.: „PRZEDWIOŚNIE”. Podczas gry dowiemy się więcej o cykliczności przyrody i poznamy słowiańskie rytuały związane z przesileniem wiosennym. Będziemy poszukiwać pierwszych oznak wiosny obserwując przyrodę. Każda drużyna wykona wiosenną ozdobę, którą zabierze do domu. Trasa gry będzie pełna zadań i aktywności dla dużych i małych, a jej długość to ok.4km na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego.

🌲GDZIE?
Okolice Polany Opaleń w Kampinoskim Parku Narodowym. Potem spotkamy się przy ognisku na Łące Rozwoju, do której doprowadzi Was trasa gry.

🌲Rodzinna gra terenowa jest dla Ciebie, jeżeli:
– chcesz spędzić miły, aktywny czas z rodziną i/lub znajomymi z elementami edukacji leśnej
– masz ochotę poznać bliżej zagadnienia związane z lasem
– szukasz urozmaiconej formy spędzania czasu na powietrzu
– masz ochotę dobrze się bawić, zająć głowę ciekawymi zadaniami, pozwalając sobie odpocząć od innych myśli
– chcesz sprawdzić się w rodzinnym wyzwaniu, zobaczyć jak wszyscy członkowie rodziny odnajdą się w tej sytuacji
– pragniesz przybliżyć swoim dzieciom formę edukacji leśnej

🌲CENA:
Koszt jednego pakietu Rodzinnego do gry to 60 zł. Jeden pakiet gry jest przeznaczony na drużynę w skład, której wchodzi dwoje dzieci od 3 roku życia i dorośli opiekunowie. Istnieje możliwość łączenia drużyn na starcie, co skutkuje wyznaczeniem tej samej godziny startu dla kilku drużyn i wspólne przejście trasy gry. Dodatkowo płatne jest ognisko z poczęstunkiem 25zł/osoby (dotyczy również dzieci poniżej 3 lat jeśli będą jadły porcję posiłku). Jeśli chcecie jeść swój prowiant z ogniska (np. kiełbaski), to weźcie proszę swoje i na mecie będziecie mogli skorzystać z naszego ogniska – przy tej opcji dodatkowy koszt ogniska wynosi 10zł/osoby.
Brak ograniczeń wiekowych uczestników Gry.

🌲ZAPISY:
W celu zapisu należy wysłać zgłoszenie na adres kontakt@polaczenilasem.pl (w treści podając liczbę uczestników, wiek dzieci i nazwę drużyny).
Następnie, gdy odpiszemy, że są jeszcze miejsca, to prosimy o wpłatę zaliczki – 30 zł na numer konta: 21 1140 2004 0000 3502 8122 6505, w tytule przelewu proszę wpisać „zaliczka – gra terenowa 12.03 nazwa drużyny podana przy zapisie”.
Po zaksięgowaniu zaliczki na naszym koncie, albo przekazaniu nam potwierdzenia przelewu – tak zweryfikowanym rodzinom prześlemy szczegóły i godzinę startu.
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 10.03 włącznie.

🌲KIEDY?
Początek gry dla pierwszej drużyny odbędzie się w niedzielę 12.03 o godz. 11:00 na parkingu leśnym przy ul. Rękopis w Warszawie. W celu uniknięcia tłoku na punktach gry będziemy Was wypuszczać na trasę, co 5-10 min. O czasie startu decyduje kolejność zgłoszeń. Dokładna godzina startu dla każdej drużyny zostanie podana w e-mailu potwierdzającym.

🌲WSPÓLNE OGNISKO (szczegóły):
Stawiamy na wysoką jakość produktów oraz lokalnych dostawców. Po wyprawie oferujemy przygotowany przez nas pożywny poczęstunek, w skład którego wchodzi przekąska, coś ciepłego z ogniska oraz coś na słodko. Dajcie znać przy zapisie, czy będziecie korzystać z ogniska i poczęstunku przygotowanego przez nas.

🌲CO ZAPEWNIAMY?
– 2h zajęć dla dzieci i dorosłych, na części naszych punktów wiedzę będą przekazywać nasi Przewodnicy
– naturalną przestrzeń do gry terenowej
– ognisko i poczęstunek wegetariański
– ciepłe napoje (kawa, herbata)
– dostęp do toalety

🌲CO ZABRAĆ ZE SOBĄ:
– ubrania i obuwie odpowiednie do warunków atmosferycznych
– własne napoje i przekąski na czas gry
– naczynia i sztućce do zjedzenia poczęstunku z ogniska oraz kubki do zrobienia sobie u nas ciepłych napoi.

🌲Pamiętajcie, że nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednie ubrania, dlatego też, gdy za oknem jest deszcz, albo chłód to my nie odwołujemy wydarzenia. Wyjątkiem są warunki atmosferyczne zagrażające życiu (silne wiatry, czy silne burze). W takich wyjątkowych wypadkach warsztat może być odwołany przez Organizatora i zostanie wskazany nowy termin.

Prosimy przyjechać odpowiednio wcześniej, żeby spokojnie zaparkować i o wyznaczonej godzinie (przekażemy ją emailem po zgłoszeniu) pojawić się już na starcie wraz z całą drużyną.

Zespół Połączeni Lasem
kontakt@polaczenilasem.pl
517 95 95 47

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Zapisanie się na Grę Terenową jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Połączeni Lasem Magdalena Szydło z siedzibą w Warszawie, ul. Niepodległości 46/50E lok. 145, 02-626 Warszawa w celu wzięcia udziału w Rodzinnej Grze Terenowej w następującym zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. Zostałem/łam poinformowany/a o możliwości wycofania zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: kontakt@polaczenilasem.pl, mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.