Archiwalna

Kryminalistyczna Gra Terenowa ,,Pakt Milczenia

Autor:
Organizator: Sekcja Psychologii Sądowej KNSP UJWiek: 0 - 100 Inne, Kryminalna

Budzisz się, przeciągasz się leniwie w łóżku, po czym powoli wstajesz. Decydujesz się na pierwszy krok: wstawiasz wodę na poranną kawę, gdy słońce odbija się w leżącej na stole kuchennym policyjnej odznace.
Właśnie w tym momencie otrzymujesz telefon.
Tajemnicze morderstwo na terenie krakowskich Plant. Poszlaki i brak ciała.
Czy podejmiesz się wyzwania odszukania ciała i określenia sprawcy..?
***
Sekcja Psychologii Sądowej Koła Naukowego Studentów Psychologii UJ serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na kryminalistyczną grę terenową pt. ,,Pakt milczenia”, która organizowana jest w ramach XIX Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie. Odbędzie się ona w okolicach krakowskiego Rynku Głównego i wspomnianych już wcześniej plant.
Czas przewidziany na grę dla jednej grupy (max. 5 osób) to ok. 1-1,5h; pierwsza wyruszy o godz. 10, następnie co ok. 20 minut każda. Ogłoszenie wyników nastąpi o godz. 15:30, gdy grę zakończą ostatni uczestnicy.
Przewidziano zapisy za pomocą formularza Google pojedynczo bądź dla grup max. 5-osobowych (link Google już wkrótce). Na uczestników, którzy ukończą grę bądź uzyskają największą liczbę punktów w najkrótszym czasie, czekają ciekawe NAGRODY! 🎁
Gwarantujemy dużą dawkę wiedzy i śmiechu.

Więcej informacji zostanie podanych już niebawem. Tymczasem: rezerwujcie piątek 17.05, wcielcie się w detektywa Holmesa, Monka bądź Poirot i poznajcie magię detektywistycznej dedukcji! 🔍

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.