Kiedy budzą się potwory…mobilna gra miejska

Organizator: Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we WrocławiuWiek: 10 - 100 Fantastyczna, Przygodowa

W 2020 roku nastał czas wielkiego wyludnienia. Wrocławianie przestali wychodzić z domów, a puste ulice opanowały wszelkiej maści upiory, zjawy i mroczne postaci z legend. Bestie wypełzły z kryjówek głodne krwi i ofiar. Dolnośląskie Biuro Paranormalne – stowarzyszenie zajmujące się eliminacją nadprzyrodzonych istot – stanęło do walki o miasto i jego mieszkańców.

Wielu agentów organizacji poległo w trakcie misji, a jej sukces stanął pod znakiem zapytania. Bez pomocy odważnych ludzi Wrocław pogrąży się w chaosie i strachu. Dlatego DBP wzywa do centrum miasta wszystkich łowców potworów i ochotników chcących pomóc w opanowaniu zagrożenia!

To śmiertelnie niebezpieczna misja. Potwory nie są litościwe, a ich głód krwi jest niezaspokojony! Pomóż zneutralizować jak najwięcej wrocławskich straszydeł, zabij je lub odeślij do otchłani i przywróć spokój w mieście. Pamiętaj! Kiedy budzą się potwory nikt nie jest bezpieczny!
——————————
👻 Mobilna gra miejska w ramach Horror Day – Dolnośląskiego Festiwalu Grozy!
Zaczynamy 15 października 2022 o godzinie 15:00 w holu Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej (Rynek 58).
——————————
👻 Warunki uczestnictwa:
➡ wymagane jest zainstalowanie bezpłatnej aplikacji Action Track,
➡ gra jest całkowicie bezpłatna,
➡ nie są wymagane wcześniejsze zapisy,
➡ udział można wziąć indywidualnie lub z drużyną (maks. 3 osoby – tylko jedna osoba w drużynie ma aplikację),
➡ gra przeznaczona dla osób pełnoletnich,
➡ osoby poniżej 18. roku życia mogą w niej uczestniczyć pod opieką rodziców bądź opiekunów prawnych lub przedstawić zgodę rodziców bądź opiekunów prawnych na uczestnictwo w grze (wkrótce dostępna do pobrania).

➡ Nagrody: dla najlepszych trzech osób lub drużyn książki oraz gadżety Horror Day.

👻 Więcej szczegółów oraz regulamin wkrótce!