Archiwalna

Kameralna Amelia – gra terenowa

Posted by
Organizator: Badet kluboksięgarnia dziecięcaWiek: 0 - 100 Inne

25 kwietnia rozpoczynamy literacką grę terenową w ramach obchodów Weekendu Warszawskich Księgarń Kameralnych 2019.
Zainspirowani podróżującym po świecie krasnalem z filmu „Amelia” zapraszamy do wykonywania zdjęć z wykorzystaniem naszego gadżetu: magnesika przedstawiającego człowieka-zakładkę, naszą zaczytaną Amelkę, wraz z logo Badeta.
Zabierajcie ją ze sobą w podróże małe i duże i uwieczniajcie w miejscach związanych z literaturą dziecięcą, stanowiących przy tym rozwiązanie zagadek, które będziemy Wam zadawać co dwa tygodnie.
W zabawie może wziąć udział każdy, kto odbierze z księgarni nasz magnesik. Ich liczba jest imitowana!

ZASADY GRY
. 1.Gra rozpoczyna się z początkiem Warszawskiego Weekendu Księgarń Kameralnych, czyli 25 kwietnia i kończy się 14 czerwca 2019 r.
2. Aby wziąć udział w grze, trzeba odebrać w księgarni darmowy gadżet-magnesik. Będzie je można u nas odbierać od 25.04, od godz. 10 – do wyczerpania zapasów.

3.Co dwa tygodnie, od 25 kwietnia księgarnia będzie ogłaszać na swojej stronie internetowej, tutaj w wydarzeniu oraz w mediach społecznościowych zadanie fotograficzne z udziałem magnetycznej Amelii. Wszystkie będą związane z literaturą dziecięcą. Pierwsze zadanie opublikujemy właśnie 25 kwietnia!

4. Przy realizacji zadań fotograficznych muszą być dochowane zawsze 3 warunki:
– trzeba zrobić zdjęcie magnesu w jakimś konkretnym miejscu, w zależności od zadania, a potem umieścić je w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram);
– na każdym zdjęciu biorącym w udział w grze trzeba oznaczyć Badeta, czyli zrobić dopisek pod zdjęciem: @Badet kluboksięgarnia dziecięca;
– do każdego zdjęcia trzeba dopisać hasztag akcji: #kameralnaAmelia.

5. Nagrodzimy najciekawsze pomysły, najlepsze zdjęcia, ale również najbardziej aktywnych uczestników gry. Do jednego zadania można zgłosić jedno lub kilka zdjęć.

6. Przewidujemy 10 nagród dla 10 osób, o wartości 100 zł każda. Nagrodami będą bony na dowolne zakupy książkowe w Badecie. Zasady korzystania z Bonu dostępne są na stronie www.badet.pl.

7. Lista nagrodzonych zostanie ogłoszona 14 czerwca na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Bon należy odebrać w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników konkursu, po tym czasie nagroda przepada.
#WWKK2019 #KameralnaAmelia

Zgłoś nadużycie

Leave a Reply

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.