Archiwalna

Gra terenowa LARP „Gród Brzeg”

Autor:
Organizator: Grupa Larpowa Bifrost i Białogród-Osada Warowna z Xw.Wiek: 0 - 100 Inne, Kryminalna

Już jest! Pierwsza gra w Metropolii w pełni kompatybilna z Virtualizerem. Już dziś zapisz się na testy Alpha! Dzięki naszemu urządzeniu przeniesiesz swój umysł do w pełni wirtualnej przestrzeni!

Gród Brzeg to niesamowita gra, wspierana przez sztuczną inteligencję NPC, opowiadająca o problemach Grodu umiejscowionego nad brzegiem zamieszkałym przez Rusałki oraz Lud wody. Mimo wielu prób, mieszkańcy grodu nie potrafią dojść do porozumienia z wodnymi istotami w sprawie korzystania ze wspólnego jeziora. W dodatku ostatnio dwóch mieszkańców grodu podobno widziało na skraju lasu dziwnie wyglądających ludzi z czerwonymi malunkami na twarzach.

Spróbuj swoich sił w słowiańskim świecie i zostań bohaterem Grodu Brzeg!

~Hoffman Industry
——————————————————————————————-

A teraz już tak na offtopie i organizacyjnie: gramy w luźnym settingu wierzeń słowiańskich, jednak sam świat jest cyfrową rzeczywistością gry. Innymi słowy gracze wcielają się w alpha testerów nowej technologii, pozwalającej przenieść umysł w wirtualną przestrzeń.

Klimat odczuwalny będzie jednak jak we wczesnośredniowiecznym fantasy. Zabieg z cyfrowym światem pozwoli nam na lepszą promocję i zastosowanie pewnych nietypowych mechanik. Sama gra będzie toczyła się w klimacie akcji, z elementami komedii i thrillera.

Bardziej szczegółowe info:
www.tinyurl.com/yxo6nxpr

Wzór postaci:
www.tinyurl.com/yxb5hrqj

Bilety 45zl (w cenie nocleg i after party), informacje potrzebne do zakupienia biletu otrzymuje się po zatwierdzeniu postaci.

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.