Archiwalna

GRA PO-ŚWIĄTECZNYCH TROPICIELI

Autor:
Organizator: Warszawskie Gry MiejskieWiek: 2 - 100 Turystyczna

W pewien zimowy wieczór, pomocnicy Świętego Mikołaja przyozdobili Warszawę świątecznymi dekoracjami, zostawiając bombki, choinki i złote gwiazdki w różnych ciekawych miejscach Starego i Nowego Miasta. Możesz je obejrzeć jeszcze przez kilka tygodni. Nie zwlekaj i wybierz się ich tropem aby sprawdzić jaki im to wyszło.
Weź udział w bezkontaktowej grze miejskiej! Podążaj trasą, którą przemieszczali się pomocnicy Mikołaja, wytrop miejsca w których byli i sprawdź co w nich pozostawili. Niech bystre oko uważnie śledzi mapę a wówczas Twoja wizyta na Starym Mieście zamieni się w ciekawą, bezpieczną przygodę.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Gra dedykowana rodzicom/opiekunom z dziećmi do ok 12 lat.

Jak wziąć udział w grze?:
1. Wejdź na http://www.warszawskiegrymiejskie.pl/pl/banery/gra-poswiatecznych-tropicieli/ i pobierz z podanego linku mapę z pytaniami. Link będzie dostępny w dn. od 10 do 24.01.2021 do godz. 22:00. Miejsca/punkty z pytaniami oznaczone zostały pinezką w kolorze fioletowym,
2. Wyrusz na trasę z dowolnego punktu oznaczonego na mapie,
3. Baw się dobrze. Będzie nam miło, jeśli podzielisz się z nami swoją relacją z gry oznaczając nasz profil na Facebooku
@GryMiejskieWarszawa lub Instagramie @warszawskiegrymiejskie.
Możesz również wrzucić zdjęcie z gry na nasz profil: https://www.facebook.com/GryMiejskieWarszawa.
4. Jeśli chcesz wziąć udział w naszym konkursie zrób w trakcie gry 1 zdjęcie, które wg Ciebie najlepiej oddaje tytuł gry „Po-świąteczni Tropiciele” i wyślij je na nasz facebookowy profil https://www.facebook.com/GryMiejskieWarszawa.
Rodzicu/opiekunie, to TY jesteś moderatorem tej zabawy. Grę możesz zacząć i zakończyć w dowolnym miejscu/punkcie. To Ty weryfikujesz poprawność odpowiedzi. My udostępniamy Ci nasze świąteczne pytania dotyczące miejsc i instalacji świątecznych na Starym i Nowym Mieście z częścią Krakowskiego Przedmieścia wraz z mapą, dzięki którym będziesz mógł w dowolny sposób poprowadzić trasę swojego spaceru.

Koniecznie zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami zawartymi w Regulaminie.

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.