Archiwalna

Gra miejska „Przesiadaj się i jedź”

Autor:
Organizator: FEPS, Stowarzyszenie Żółty Parasol i Partnerzy i Przyjaźń Sztuka EdukacjaWiek: 0 - 100 Inne, Turystyczna

Europejski Tydzień Mobilności (dawniej: Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu) organizowany jest co roku od 16 do 22 września, a jego zwieńczeniem jest Dzień bez samochodu (22 września).

Tegoroczny temat przewodni kampanii to „Lepsze połączenia”, co oznacza lepiej skomunikowanych mieszkańców oraz lepiej skomunikowane miejsca.
Z tej okazji Fundacja Przyjaźń Sztuka Edukacja, Stowarzyszenie Żółty Parasol i Partnerzy we współpracy z Fundacją na Rzecz Studiów Europejskich w ramach dofinansowania ze środków Gminy Wrocław przygotowały wyjątkowe warsztaty, wydarzenia artystyczne, kulturalne i społeczne.

W niedzielę zapraszamy małych i dużych do udziału w grze miejskiej, której tematem jest zrównoważony transport. Czeka Was niesamowita miejska przygoda, podczas której poruszać będziemy się nie tylko w czasach współczesnych, ale przemieścimy się również do przeszłości. Wszystko to zadzieje na trasie przepięknego Ołbina, który tego dnia będzie miał dla Was sporo transportowych zagadek i zadań do wykonania. Gra odbywa się w dwóch turach po 5 drużyn (drużyna powinna liczyć od 2 do 5 osób):
· I tura – w godzinach 11:30 – 13:30
· II tura – w godzinach 14:00 – 16:00
Startujemy spod Hali Grafit (ul. Namysłowska 😎.

Na zwycięską drużynę czekają nagrody!
Jak wziąć udział grze? To proste! Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres m.rudnicka@feps.pl i być na miejscu ze swoją drużyną o wyznaczonej godzinie w niedzielę . Do zobaczenia!

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.