Gra miejska dla Rodzin

Organizator: Miasto Puck, Na MoloWiek: 0 - 100 Historyczna, Rocznicowa

100-lecie zaślubin Polski z morzem w Pucku to najlepsza okazja do lekcji historii dla młodego pokolenia. Najlepiej takiej ciekawej! Dlatego zapraszamy do udziału w grze miejskiej dla rodzin, która pozwoli przenieść się w czasie. Udział w grze jest darmowy, a do tego dodajemy gratis gwarancję miło spędzonego czasu oraz otrzymania pakietu mini nagród. Grając na pewno zaliczycie fajny spacer spacer, ponieważ punkty gry będą w różnych miejscach w Pucku. Zadania będą różnorodne, ale na pewno będą zapewniały dobrą zabawę dla dużych i małych.

O co w ogóle chodzi? Przenieśliśmy się w czasie o 100 lat… Tadeusz Malinowski, adiutant generała Józefa Hallera, wkładający ogromne serce w przygotowania do Zaślubin Polski z morzem jest zrozpaczony! Odkrywa, że zgubił ważną sakwę, w której miał wszystkie niezbędne do zaślubin rzeczy. Przecież Generał Haller nie dojedzie do Pucka bez biletu! A Wojciech Kossak nie namaluje obrazu bez pędzla! Trzeba natychmiast odnaleźć zgubę, i jest to zadanie, które mogą wykonać tylko uczestnicy gry.

W grze może wziąć udział każdy! Wystarczy tylko zebrać grupę – a 2 osoby to już grupa – w której będzie przynajmniej jedna osoba pełnoletnia. Ciepło się ubrać, zabrać ze sobą dobre humory, zgłosić się wcześniej (osobiście, telefonicznie lub mailowo). Udział jest darmowy! A w sobotę 8.02 o 11:00 przyjść na molo! Dobra wiadomość jest taka, że każdy wygrywa – rodziny, które ukończą grę, otrzymają pakiet upominków: gadżetów ufundowanych przez Miasto Puck oraz zaproszenie do jednego z partnerów gry: Restauracji Na Molo w Pucku, Rodzinnego Centrum Rozrywki Loopy’s World w Gdańsku, Parku Ewolucji w Sławutówku lub Aquaparku z rekinami w Redzie. A jako dodatkową atrakcję – poczęstunek rozgrzewającą herbatą i grzanym winem w Restauracji Na Molo.

Ilość miejsc dla zespołów jest ograniczona, dlatego warto zgłosić się już dziś!

Zasady gry miejskiej „Tropem zagubionej historii”
– Gra jest przeznaczona dla rodzin, będzie atrakcyjna dla dorosłych i dla dzieci w wieku szkolnym
– Grupy biorące udział w grze powinny mieć 2-5 osób; przynajmniej jednak osoba musi być pełnoletnia
– Udział w grze jest bezpłatny i nie wymaga żadnych przygotowań – wystarczy jedynie ubrać się odpowiednio do pogody i wyjść z domu w sobotę 8 lutego 😊
– Można zgłosić udział w grze osobiście w Restauracji Na Molo, telefonicznie: 570 929 400 lub mailowo: restauracja@namolopuck.pl; Wystarczy podać imię i nazwisko pełnoletniego dowódcy, ilość osób oraz nazwę grupy (związaną z zaślubinami!)
– Gra odbędzie się w sobotę 8 lutego, zacznie się na początku molo o godzinie 11:00, a potrwa ok. 2-3 godzin
– Każda rodzina biorąca udział w grze dostanie pakiet mini nagród składający się z gadżetów oraz zaproszenia do jednego z partnerów gry na kolejne rodzinne atrakcje
– Po przejściu całej trasy gry zapraszamy do Restauracji Na Molo na grzane wino i herbatę rozgrzewającą.
Do zobaczenia podczas poszukiwań zagubionej historii!