Archiwalna

Gdzie jest Gwiazdor?

Autor:
Organizator: Zespół gramiejska.plWiek: 5 - 100 Kryminalna, Przygodowa, Świąteczna

W tym roku tradycyjne wielkopolskie święta Bożego Narodzenia mogą stracić swój wyjątkowy wymiar! Gwiazdor – wigilijny gość wielkopolskich domów – od kilku dni nie daje swoim przyjaciołom żadnego znaku życia.

Czy ktoś uprowadził Gwiazdora? Kto widział go ostatni raz? O czym mówił, czy czegoś się bał? A może problem tkwi zupełnie gdzie indziej? Może przyczyną jest dominacja w mediach św. Mikołaja i to bardzo niepodobnego do biskupa wspominanego 6 grudnia?

Jak widać sprawa jest bardzo poważna. Na szczęście można liczyć na uczestników gry, którzy, ruszając na pomoc, podejmą heroiczną próbę uratowania wielkopolskiego wymiaru najbliższych Świąt.
Nie będzie to łatwe. Nasze miasto napełni się bowiem niezwykłymi postaciami, które będą udzielać pomocy, ale czasem też przeszkadzać zespołom w ich misji. Nie należy więc się dziwić, jeśli w najbliższych dniach napotka się na ulicach Poznania anioły, kolędników, pastuszków i inne postacie znane z bożonarodzeniowych tradycji.

Wszyscy, którzy pragną poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia oraz zapach pierników, powinni koniecznie zarezerwować ten termin. To także gra dla ciekawskich, którzy jeszcze, nim zabłyśnie pierwsza gwiazdka, chętni są odkryć przestrzenie poznańskiego Łazarza, który w tym roku jest sceną Betlejem Poznańskiego.

W SKRÓCIE:
– Zbierz 3-5 osobowy zespół i zgłoś go do gry!
– 12 grudnia o godzinie 13.30 staw się na miejscu startowym i wejdź do gry!

Uwaga!
– Na wszystkich uczestników czekają nagrody!
– Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.