Archiwalna

Filmowy Piotrków

Autor:
Organizator: Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie TrybunalskimWiek: 0 - 100 Inne, Turystyczna

Wspólnie z ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim – PIOMA zapraszamy uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz trzecich klas gimnazjów, do udziału w grze miejskiej – FILMOWY PIOTRKÓW, która odbędzie się w dniu 26.04. 2019 r.
o godz. 10.00.
Celem gry jest upowszechnianie wiedzy na temat „filmowej” historii naszego miasta. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat w Piotrkowie Trybunalskim powstało wiele filmów, które były nagradzane na całym świecie i mimo upływu lat nadal cieszą się uznaniem widzów. Gra ma również na celu pokazanie alternatywnych metod nauki, integrację grup młodzieży z różnych szkół oraz zachęcenie uczniów do aktywnego poszukiwania wiedzy i wyciągania własnych wniosków. Udział w grze miejskiej umożliwi młodzieży kształtowanie własnej tożsamości poprzez identyfikację z miejscem zamieszkania i jego historią.

Regulaminy oraz karty zgłoszeń znajdują się na stronie: http://www.cit.piotrkow.pl/aktualnosci-a2/zapraszamy-na-gre-piotrkow-filmowy-r450 Karty zgłoszeń prosimy przekazywać do CIT przy Zamurowej 11.

Do zobaczenia!

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.