Archiwalna

Droga do niepodległości

Autor:
Organizator: Hufiec ZHP Nowy SączWiek: 0 - 100 Inne, Rocznicowa

Harcerze Hufca ZHP Nowy Sącz we współpracy ze Stowarzyszeniem Młodzi Aktywni, zapraszają na grę miejska pt: ”Droga do niepodległości”. Wspólnie cofniemy się w czasie do czasu, kiedy Polski nie było na mapach. Prześledzimy wydarzenia oraz poznamy postaci, które przyczyniły się do odzyskania niepodległości w 1918 roku.

W grze prawo startu mają wszyscy obywatele Rzeczypospolitej Polskiej.

Rejestracji zespołów odbywa się drogą elektroniczną, poprzez zgłoszenie zespołu składającego się z 5-7 osób w formularzu: https://bit.ly/2J0Cj6K

Gra odbywać się będzie na zasadach gry wymiennej „coś za coś”.
Uczestnicy gry muszą posiadać czytnik kodów QR oraz aplikację „what3words”, w celu rozwiązywania zadań oraz przemieszczania się.

W składzie zespołu powinna znajdować się przynajmniej jedna pełnoletnia osoba, biorąca odpowiedzialność za pozostałych członków zespołu (załącznik nr.1). Jeżeli w skład zespołu nie wchodzi osoba pełnoletnia, uczestnicy gry muszą dostarczyć do punktu rejestracji zgody rodziców/opiekunów prawnych na udział w grze (załącznik nr.2). Szef zespołu w punkcie rejestracji, przekazuje zgody opiekunów lub zgodę osoby pełnoletniej.

Gra rozpoczyna się 11 listopada o 9:30 i potrwa do godziny 12:00
Punkt rejestracji znajduje się w budynku Hufca ZHP Nowy Sącz (ul. Wąsowiczów 8) – odbiór pakietów startowych między 8:45-9:20.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: radoslaw.toczek@zhp.net.pl

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.