Archiwalna

Chodź z nami – gra miejska

Organizator: Cudotwórnia EventsWiek: 0 - 100 Sportowa

Chciałbyś zaoszczędzić (czas i pieniądze) na codziennym transporcie do pracy? Bliska jest Ci idea ekologicznego transportu i nie jest Ci obojętna kondycja środowiska, w którym żyjesz?

Jeżeli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco – ta zabawa jest dla Ciebie!

Już we wrześniu – w dniach 15-21 – odbędzie się w Warszawie bezpłatna gra miejska, której celem jest zachęcenie do przesiadki i korzystania z nowoczesnej, ekonomicznej i ekologicznej komunikacji miejskiej!

Zbierz ekipę (2-5 osób) zapraszając do wspólnej zabawy swoich znajomych, rodzinę i bliskich, by razem z nami odkrywać zalety korzystania z transportu publicznego!

Na Ciebie i Twoją drużynę czeka nie tylko świetna zabawa, ale także potężna dawka wiedzy na temat Twojego miasta i historii związanej z transportem publicznym. Dowiesz się wielu ciekawych rzeczy i otrzymasz potężną dawkę przydatnych informacji związanych z poruszaniem się w przyjazny dla środowiska sposób! 😊

A do tego…

choć trudno w to uwierzyć to… gra jest całkowicie bezpłatna, a na najbardziej zaangażowanych uczestników naszej zabawy czekają fantastyczne nagrody w postaci atrakcyjnych voucherów z portalu Prezent Marzeń (www.prezentmarzen.com).

Nie wierzysz? Przyjdź sam i przekonaj się, jakie zadania przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej drużyny! Ciekawe, czy znasz odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie będą pojawiać się w trakcie gry i czy sprostasz każdemu zadaniu, jakie przed Tobą postawimy!

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.