Bydgoszcz – Miasto Skarbów: Tajemnicza Skrzynia

Organizator: Fundacja RozwojuWiek: 10 - 100 Przygodowa

– Sto lat, sto lat – zamruczał spod wzorzystej bindy człowiek stojący pośrodku Starego Rynku. Kwiecień 2020 okazał się nie być wymarzonym czasem na świętowanie rocznicy nadania praw miejskich. A to już 674 lata, jak Kazimierz III, ostatni z Piastów wydał owo zarządzenie!
„Wiekowe miasto, ta nasza Bydgoszcz” pomyślał poprawiając myckę z szerokim rondem. „Przydałoby się jakoś uczcić, bardziej niż fanami na ratuszu…”
Tak zaczyna się nasza historia. A jak się skończy? W zgranej ekipie od 2 do 5 osób wyrusz w przygodę śladami Oskara Knyfa.

Komu uda się odnaleźć Tajemniczą Skrzynię? Kto zagarnie skarb?
Możecie zacząć już 27 czerwca! Najpierw tydzień i 15 łamigłówek na rozgrzewkę a potem, 4 lipca, wyścig w drodze po skarb i chwałę. Poznaj Bydgoszcz od innej strony. Szczegóły publikujemy na naszym Fanpejdżu. Dołącz już teraz!

Wydarzenie jest współfinansowane przez Urząd Miasta Bydgoszczy i realizowane we współpracy z wydawnictwem gier planszowych FoxGames.