Archiwalna

12. Nocna Gra Książęca w Pszczynie

Autor:
Organizator: Urząd Miejski w Pszczynie i Pszczyńskie Centrum KulturyWiek: 0 - 100 Historyczna, Turystyczna

W tym roku uczestnicy gry zamienią się w przedsiębiorczych zarządców, których zadaniem jest podejmowanie decyzji, mających wpłynąć na bardziej dynamiczny rozwój ziemi pszczyńskiej. Będzie trzeba wykazać się przemyślnością, sprytem i perswazją. A to wszystko po zmroku, co doda całej imprezie uroku tajemniczości i dreszczyku emocji!

Do udziału w grze organizatorzy zachęcają osoby w każdym wieku, również dzieci w towarzystwie dorosłych, które chcą w aktywny i atrakcyjny sposób poznać Pszczynę i jej bogatą historię. W trakcie imprezy uczestnicy odwiedzą pszczyńskie zabytki i będą zdobywać punkty za wykonanie różnorodnych zadań. Na uczestników, którzy najlepiej poradzą sobie z zadaniami gry, czekają nagrody ufundowane przez sponsorów. Zwycięzcami będą także wszystkie dzieci, które na mecie otrzymają słodkie niespodzianki. Do udziału w imprezie nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza. Ważniejsza jest ciekawość, chęć aktywnego spędzenia czasu oraz poczucie humoru.

W grze można brać udział w zespołach od 2 do 4 osób. Przynajmniej jedna osoba w zespole musi być pełnoletnia. Do udziału w wydarzeniu niezbędna jest rejestracja, która odbędzie się w dniu imprezy w godzinach od 16.00 do 17.00 w pszczyńskim ratuszu na rynku. Rejestracja może zakończyć się wcześniej w razie wyczerpania limitu 200 miejsc w grze.
Gra rozpocznie się o godzinie 17.30 na rynku. Do 21.30 czynne będą punkty zadaniowe, a do 22.00 uczestnicy będą mieli czas, by powrócić na metę. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się o godzinie 23.00 na rynku.

Jak przygotować się do udziału w grze? Ponieważ większość gry będzie się odbywała po zmroku przydadzą się latarki. Jak zawsze warto też zadbać o wygodny strój i coś przeciwdeszczowego. Jeśli wszyscy członkowie drużyny będą mieć cylindry lub meloniki oraz kapelusze stylizowane na retro to drużyna otrzyma bonusowy punkt. Przebrania nie są obowiązkowe.

Zgłoś nadużycie

Opublikuj komentarz

Pola oznaczone * są wymagane.

Treść komentarza jest wymagana.

Twój nick jest wymagany.