Teraz gramy

Gra Miejska - Kwiat Nocy LetniejKwiat nocy letniej

Już 11 sierpnia rozpocznie się gra miejska jakiej jeszcze nie było!

Wszyscy poszukiwacze przygód oraz miłośnicy przyrody będą mogli wziąć udział w niezwykłej zabawie. W ramach przygotowywanej przez FZ Gaja gry miejskiej, uczestnicy odwiedzą sąsiedzkie miasto Schwedt, gdzie rozpoczną się poszukiwania legendarnego kwiatu paproci przynoszącego ponoć szczęście w miłości, a co ważniejsze, szanse na znalezienie jak najprawdziwszego skarbu! Główna część zabawy odbędzie się jednak w rewitalizowanym parku Dolina Miłości, gdzie piękno przyrody przeplatać się będzie z magią i baśniowymi postaciami, które uczestnicy napotkają na swej drodze. Klimat przygody spotęguje otaczająca uczestników noc, gdyż gra toczyć się będzie głównie po zachodzie słońca…

Niezwykłe wrażenia, baśniowy klimat, piękno przyrody, ciekawe zagadki i czekający
na najlepszych skarb – to wszystko może się stać Waszym udziałem już 11 sierpnia. Na koniec dla wszystkich dzielnych poszukiwaczy czekać będzie ognisko, przy którym snute będą opowieści o niezwykłych przygodach i tajemniczych wydarzeniach.

Zapewniamy transport na trasie Szczecin – Schwedt – Dolina Miłości – Schwedt – Szczecin.

W grze będą brali udział zarówno uczestnicy z Polski, jak i Niemiec, będzie to zatem okazja do nawiązania ciekawych znajomości. Natomiast same zagadki czekające śmiałków także będą miały nietypowy charakter. Zapraszamy zespoły składające się z 3-5 osób, którym nie brak sprytu jak również i odwagi!

Zachęcamy do pilnego śledzenia strony internetowej Doliny Miłości:
http://www.dolinamilosci.pl/imprezy/
oraz na:
http://www.facebook.com/pages/Federacja-Zielonych-GAJA/159631900765556

Dla najlepszych z najlepszych przewidziana jest imponująca nagroda w wysokości 1500 PLN!

Przewidywany czas gry: 19:00 (11 sierpnia) – 3:00 (12 sierpnia)

Udział w grze jest bezpłatny. Chętni to wzięcia udziału powinny zapoznać się z regulaminem oraz dokonać zapisu za pomocą odpowiedniego formularza.

 

Dolina Miłości - Posąg